Нещодавно працівники нашого медичного центу відвідали цікавий курс «Ортодонтична підготовка пацієнта до хірургічної корекції патології прикусу. Взаємодія лікаря-ортодонта з хірургом» у м. Львові

Під час курсу провідні світові спеціалісти розповіли про важливість комплексного лікування, ранньої діагностики та вкотре підтвердили впевненість у наших переконаннях.

Найкраще про відвідану лекцію розкаже Надія Іванівна:

 

Ортодонтія – це наука, чи мистецтво? Я давно визначилась для себе з відповіддю на це питання. Ортодонтія поєднанує усе. Цією наукою повинні займатися творчі люди, з повною самовіддачею справі і служінню людям. Прослухавши лекцію “Ортодонтична підготовка пацієнта до хірургічної корекції патології прикусу. Взаємодія лікаря-ортодонта з хірургом”, я вкотре переконалась, як стрімко і якісно розвивається наука “Ортодонтія”, якою важливою є командна робота лікарів ортодонтів, остеопатів, терапевтів, педіатрів, логопедів, як важливо вчасно виявити патології, скелетні порушення прикусу у дитини, яка росте. Адже, при вчасному лікуванні патологій в дитячому віці, можна уникнути необхідності хірургічного втручання і навпаки, невчасне (запізніле) ортодонтичне лікування унеможливлює ефективність виправлення порушеннь зубощелепної системи. Тоді на допомогу ортодонту необхідно залучати цілу команду лікарів: хірурга, парадонтолога, ортопеда і стоматолога-терапевта. Застосовується індивідуальний підхід до лікувального процесу, обирається методика, яка є оптимальною для кожного конкретного випадку, визначаються кроки на шляху до реалізації плану успішного лікування. На цій лекції д.м.н. Барбара Варих і д.м.н. Вайцех Павлях розповіли про можливості сучасної медицини, поділились з нами своїм досвідом та результатами лікування.

От якби б була можливість продемонструвати вам фото пацієнтів з патологією прикусу на різних етапах лікування… Зазвичай, це справляє сильне враження, мотивує до прийняття свідомого рішення розпочати лікування вчасно та не провокувати необхідність хірургічного втручання. Я отримала величезне задоволення від прослуханої лекції, від спілкування з цікавими доповідачами, особливо Барбарою Варих, з якою познайомилась в США на міжнародному конгресі ортодонтів три роки тому. Зустріч була дуже теплою і приємною. Було дуже приємно зустріти колег, з якими неодноразово зустрічалась на попередніх курсах та лекціях, а ще більше – познайомитись з новими, молодими. Україна багата на талановитих людей, молоді лікарі активно навчаються, прагнуть і можуть впроваджувати нові технології в лікуванні. У нас, в Україні, є лікарі які практикують ортодонтичну хірургію.

Я дякую команді “Гранд Орто” за таку чудову зустріч із лекторами. Для досягнення успіху в майбутньому, ми вже сьогодні робимо кроки вперед, вчимося бути корисними нашим людям, щоб були здорові і щасливі, мали гарні посмішки. Тільки та людина вільна, яка вільно посміхається.

Залиште свій відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *