Лікар-ортодонт повинен не лише вирівняти зуби, але і нормалізувати інші функцій організму! З таким переконанням повернулись лікарі нашої клініки Євген Хилимонюк та Надія Сондей з курсу професора Домінго Мартін, що проходив 15-16 червня у Києві.

.

4 принципи ортодонтичної філософії FACE, про яку розповідав професор:

Філософія FACE широко використовує діагностичні дані, сучасну ортодонтичну механіку та останні наукові дослідження в ортодонтичній сфері. Наукова система FACE поєднує в собі ортодонтичні і стоматологічні цілі, які є однаковими для пацієнтів усіх вікових категорій — красиві рівні зуби, правильний прикус та ідеальні пропорції обличчя.
Під час курсу “Введення до філософії FACE: планування, діагностики і ліквання” професор Домінго Мартін розповів, як працюючи в команді різних спеціалістів досягти відмінного результату в красі, здоров’ї та функціональності.
Відмінний результат вимагає детального планування, тому професор Мартін розповів про те, як правильно розрахувати і візуалізувати фінальний результат перед початком лікування за допомогою детального вивчення діагностичних даних про пацієнта.
Вивчений революційний підхід філософії FACE до лікування, який демонстрував професор на курсі, дозволяє вкотре утвердитись в знаннях, що лікар-ортодонт не лише вирівнює зуби, але покращує такі важливі функції організму, як дихання, ковтання, поставу, естетику обличчя та ін.


.
Дякуємо ГРАНД ОРТО за запрошення та чудову організацію курсу
Залиште свій відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *