21q22

Ольга Сосновчик  14 жовтня, 2017р

Доброго дня! Від щирого серця висловлюю слова вдячності Сондей Надії Іванівні  та її асистентам за здорову, красиву і щасливу усмішку моїх дітей: Сосновчика Богдана і Сосновчик Олесі.

Коли Богдан пішов у перший клас ми мали проблеми із випинанням  нижньої щелепи, порушенням вимови,  неправильним прикусом, постійно відкритим ротом і зуби на верхній щелепі йшли у лежачому положенні – одним словом, цілий букет. І тільки Ви, наш улюблений лікар, вмілими і вправними руками поставили все на місце.  На даний момент моя дитина ходить до дев’ятого класу і має «голлівудську» посмішку. І ми дуже задоволені цим результатом. А зараз працюємо над посмішкою меншої доньки.

Щиро дякую Вам за професіоналізм, теплоту душі, уважність, надійність і людяність.

Від усього серця бажаю Вам великого, людського щастя, міцного здоров’я, добра, радості, сімейного затишку, вірних друзів і близьких людей поруч.

Слова вдячності адресую і всім  працівникам медичного центру «Фенікс-Дент» за майстерність, ввічливість і доброту.

З повагою і вдячністю Сосновчик Ольга.

Інна Володимирівна  07 жовтня, 2017р

У клініці «Фенікс-Дент» лікується моя донька, Настя. І я, і моя донька вдячні усім працівникам цього чудового медичного центру. Особлива подяка Надії Іванівні і Олегу Ігоровичу, за той результат, якого ми здобули. Тут дуже добре відношення до пацієнтів.

Наталія Петрівна  30 вересня, 2017р

Я влюбилась в цю клініку з першого візиту!

У Фенікс-Дент за порадою друзів привела своїх дітей. І тепер ми лікуємось у Надії Іванівни. Донька старша, а син менший і у обох активна фаза лікування вже завершується.  По своїм дітям я бачу, що у сина лікування проходило легше, швидше і дешевше, ніж у доньки.  Мої діти іноді втомлюються носити пластинки, але Надія Іванівна завжди знаходить той «ключик» яким мотивує їх. І ми дійсно маємо гарний результат. Дуже дякуємо Вам та Вашим помічникам за це. Успіху та вдячних пацієнтів.

Аня  01 липня, 2017р

Привітний персонал.
Завчасне попередження про візит: смс або телефонний дзвінок.
Завжди усміхнена, позитивна і приємна Надія Іванівна.
Працюють охайно: пластинки ополіскують після кожної операції з корегуванням, завжди є засоби гігієни: серветки, вода для полоскання.
Режим очікування: є де присісти, де повісити речі, навіть дзеркало.
Прийом по виклику: приходиш у свій раніше узгоджений час і відразу викликають по прізвищу.. тому не потрібно довго чекати.
Мої візити проходять за 5-10 хвилин і я завжди залишаюсь задоволеною і сповненою позитиву.

Пацієнт клініки  15 червня, 2017р

Доброго дня, хочеться залишити тут і свій відгук..
Користуюся послугами медичного центру “Фенікс-Дент”вже десять років (м. Славута).
Мій лікар: Сондей Надія Іванівна. Я щиро вдячна їй, за все, що вона для мене робить.
Моя історія: носила протягом 2 років брекети… був чудовий результат, який я швидко втратила, адже перестала систематично носити пластинки.. пропадала по пів року..
Надія Іванівна допомогла мені зрозуміти для чого я все це роблю, змотивувала і допомогла досягти бажаного результату знову.. Мені зробили нові пластинки за доволі розумною ціною і з кожним днем все швидше й швидше прямую до своєї цілі..
Лікар лише допомагає стати здоровішим і щасливішим.. решта залежить від пацієнта..
Щиро дякую, що змінили моє життя на краще!

Мама пацієнта 19 квітня, 2017р

Надія Іванівна лікар чудовий. Дякую їй особисто. Але ціни там ЄВРОПЕЙСЬКІ. Є філія в м. Хмельницькому. Приходиш туди – верхній одяг нема де повісити. Все перекидається по кріслах. Лікування дуже дороговартісне. За те, якщо прийдеш підкрутити пластини-159,! 00+послуги банку і це кожного місяця ціни різні. На даний час за 6 міс. витратила більше 4-х тисяч.

Відповідь Директора ПП “Фенікс-Дент” Григорія Олійника на відгук від 19 квітня, 2017р  20 квітня, 2017р

Ми вдячні Вам за будь-які критичні зауваження щодо нашої роботи, адже саме вони допомагають нам ставати кращими. На жаль, до цього ми не зауважили проблем із гардеробом у кабінеті, де ми орендуємо крісло. Але після Вашого відгуку обов’язково пропрацюємо це питання із власником приміщення. В будь-якому випадку, ми знайдемо вирішення цього питання.

Щодо рівня цін. Так ціни на окремі наші послуги є вищими, ніж по регіону. Але, ці ціни відповідають рівню кваліфікації наших працівників та складності клінічних випадків, за лікування яких ми беремося (і що важливо – успішно).

Щодо зміни цін. Сьогоднішні умови примушують нас, час від часу, здійснювати перегляд наших цін. Але робиться це не кожного місяця. В нас чітко прописаний критерій перегляду цін протягом фінансового року – і ми робимо це лише у двох випадках – зміни розміру заробітної плати та/або значного (більш ніж на 10%) здорожчання матеріалів або енергоресурсів. Відповідно в цьому році ми змінювали ціни на ортодонтичні послуги лише раз – 01 січня 2017 року. Разом з тим, ми виважено ставимося до будь-якого перегляду наших цін. Так для прикладу, той самий контроль функціональної дії ортодонтичного апарату, про який Ви пишете, з 1 січня вартість цієї послуги становить 159 грн на місяць, у грудні минулого року це коштувало 105 грн., Так відбулося подорожчання. А з іншого боку, якщо порівняти ці ціни до мінімальної заробітної плати, то матимемо наступне – якщо у грудні вартість цієї послуги становила 6,56% мінімальної заробітної плати, то із січня цього року її вартість становить 4,97%.

Доповнення до відповіді Директора ПП “Фенікс-Дент” Григорія Олійника на відгук від 19 квітня, 2017р  16 жовтня, 2017р

Ми довгий час вели переговори з власником приміщення щодо розміщення вішака для одягу. Проте усі наші пропозиції були відхилені. Тому це стало однією з причин зміни кабінету прийому у м. Хмельницькому. Новий кабінет прийому тепліший, комфортніший ніж попередній та має зручний вішак для одягу наших пацієнтів

Поліщук Анастасія 17 березня, 2017р

Хочу подякувати лікарю Надії Іванівні за те що вона зробила мою усмішку кращою. Вона приклала багато зусиль, але результат вражає. Моя порада всім дітям особливо дівчаткам, якщо у вас є проблеми з зубами, звертайтесь, не пошкодуєте!
Надії Іванівні ПРИВІТ!

Беган Мар’яна 2016р

Гарна фірма – «Фенікс-Дент»
Зубки «лагодить» в момент!
Не дивись на часу плин –
І яскравіші від перлин.
Й будуть, звісно, ще міцніші,
Красивіші й здоровіші.
Дякуйте тут лікарям,
Гарним їх помічникам.
Все без болю і без сліз,
Тільки сміх веселий скрізь.
Лікарі тут пречудові,
Наче квіти кольорові,
Завжди всміхнені вони.
Я бажаю «Фенікс-Денту» :
Справи йшли щоб лиш гладенько.
Ми ж підтримаємо Вас,
Сяйвом посмішок-прикрас!

Наталя

Висловлюю подяку колективу ПП «Фенікс-Дент» за здорові зуби, за гарний прикус, професійне ставлення та увагу, а особливо для Сондей Надії Іванівни та її дівчатам помічницям.

Ольга

Чудова клініка. Особливо мені сподобалось чуйне ставлення до людей та професійність та злагодженість усього персоналу. Видно, що люди просто люблять свою роботу і роблять її на відмінно. В цю клініку я привела на лікування мою доньку за порадою друзів, і далі буду радити іншим. Дуже дякуємо лікарям Сондей Надії Іванівні та Олексюк Олені Анатоліївні за терпіння та чудову посмішку моєї доньки.

Олена

Відмінний сервіс, приємні та уважні дівчата на рецепції. Окремо хочу подякувати Феськовій Євгенії Михайлівні. Отримала багато цікавої інформації та рекомендації, під час лікування зубів відчувала себе комфортно та спокійно. Було зовсім не боляче =). Однозначно раджу звернутись!

Микола Павлович

Дуже затишно та гарно в клініці. Привітні дівчата на ресепшені. Готують смачну каву та пригощають цукерками. Мій син знаходився на лікуванні у Сондей Надії Іванівни. Це дійсно професіонал своєї справи. Ні краплини не шкодую, що ми їхали з Волині в м. Шепетівку. Дуже дякую Вам та Вашим асистентам за гарну роботу)

Тетяна

В моєї доньки 3 роки вже під вечір раптово почав боліти зуб. Я не знала куди нам бігти і зателефонувала до знайомої. Вона порадила «Фенікс-Дент». Ми поїхали одразу без дзвінка, не зважаючи на те, що це було вже біля 19.00. В клініці нас радо зустріла адміністратор та запевнила, що лікар нас обов’язково прийме. І дійсно, нас прийняли практично одразу. Нас приймав Троян Олег Ігорович. Дуже чуйний та ввічливий лікар. Він оглянув не тільки той зубчик, що болів, але і усі інші. Одразу виявив причину болю, полікував та дав багато корисних порад на майбутнє. Задоволені залишились і я, і моя донька.

Катя

Надія Іванівна має золоті руки. Бажаю і далі працювати в такому ж дусі та дарувати красу

1 відгук
  1. Klient

    Доброго дня! Ми дуже вдячні Сондей Надії Іванівні за лікування моєї доньки, Марійки. За професійність, за особливий підхід у якому дається мотивація самій дитині, за уважність та терпіння. Ми маємо гарні результати. Трошки втомилась дівчинка, але плануємо обов”язково продовжити роботу з вересня.

Залиште свій відгук

Увійти за допомогою: 

Ваша адреса електронної пошти не буде опублікована. Обов'язкові поля позначені *

Очистити формуВідправити