Зустрічайте новинку зубна щітка Megasmile Black Whitening

Експерти в галузі стоматології часто повторюють, що однією з важливих причин захворювань ротової порожнини є недостатньо ретельний догляд. Навіть в тих випадках, коли має місце регулярне чищення зубів, не завжди вдається позбутися від зубного нальоту та очистити міжзубний простір. З цим з легкістю впоратися інноваційна зубна щітка «Блек Вайтенінг». Виробник – швейцарська компанія Megasmile.

Стильний дизайн забезпечив зубній щітці безліч міжнародних нагород. Виробник оснастив щітку унікальною щетиною: жорсткість і довжина певних щетинок розрізняються. Це сприяє більш ретельному очищенню зубів. Зменшений діаметр щетинок дозволяє з легкістю очистити проміжки між зубами. Кожна щетина має округлений кінчик, що запобігає травмуванню ясен. До складу щетини входять активні компоненти, що забезпечують делікатну адсорбцію нальоту і пігментації. Зменшена вага щітки дозволяє зменшити тиск на зуби.

Особливості: • Найлегша зубна щітка в світі! Вага всього 14 грамів, це новий дизайн – чудо зі Швейцарії. • Проста в обігу, комфортна форма-петля – новий підхід в стоматології. • Ніжна щетина, але сильна в боротьбі з карієсом. • Активно і ретельно видаляє плями із зубів. • Активні адсорбенти дбайливо, як шовк, знімають наліт і пігментацію на поверхні зубів, не травмуючи емаль і ясна, а навпаки, дбайливо оберігаючи їх. • Унікальна запатентована м’яка щетина насадки зі збільшеною кількістю щетинок і спеціальною технологією вбудованих іонів активного наноадсорбента бездоганно та абсолютно безпечно на 50% краще видаляє наліт і пігментацію (кава, наліт курця, чай, газовані напої, харчові барвники). • Завдяки збільшеній кількості щетинок і їх тонкому діаметру щітка легко очищає всі зубні поверхні, міжзубні проміжки, приясеневий край, нерівності зубного ряду. Виробник: ТМ Megasmile (Швейцарія). В комплекті із зубною щіткою Megasmile «Блек Вайтенінг» є захисний ковпачок, який надійно захищає від бактерій в домашніх умовах та під час подорожей.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30400 Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул.Островського, 4а

Ми чекаємо на ваш дзвінок

Ми чекаємо на ваш дзвінок

+38 (067) 911-78-10

Email

Email

feniksdent@gmail.com

Записатися на прийом

Записатися на прийом