Лікарі клініки відвідали курс професора Домінго Мартін

Лікар-ортодонт повинен не лише вирівняти зуби, але і нормалізувати інші функцій організму! З таким переконанням повернулись лікарі нашої клініки Євген Хилимонюк та Надія Сондей з курсу професора Домінго Мартін, що проходив 15-16 червня у Києві. 

.

4 принципи ортодонтичної філософії FACE, про яку розповідав професор:Філософія FACE широко використовує діагностичні дані, сучасну ортодонтичну механіку та останні наукові дослідження в ортодонтичній сфері. Наукова система FACE поєднує в собі ортодонтичні і стоматологічні цілі, які є однаковими для пацієнтів усіх вікових категорій — красиві рівні зуби, правильний прикус та ідеальні пропорції обличчя.
Під час курсу “Введення до філософії FACE: планування, діагностики і ліквання” професор Домінго Мартін розповів, як працюючи в команді різних спеціалістів досягти відмінного результату в красі, здоров’ї та функціональності.
Відмінний результат вимагає детального планування, тому професор Мартін розповів про те, як правильно розрахувати і візуалізувати фінальний результат перед початком лікування за допомогою детального вивчення діагностичних даних про пацієнта.Вивчений революційний підхід філософії FACE до лікування, який демонстрував професор на курсі, дозволяє вкотре утвердитись в знаннях, що лікар-ортодонт не лише вирівнює зуби, але покращує такі важливі функції організму, як дихання, ковтання, поставу, естетику обличчя та ін.

.Дякуємо ГРАНД ОРТО за запрошення та чудову організацію курсу

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30400 Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Островського, 4а

Ми чекаємо на ваш дзвінок

Ми чекаємо на ваш дзвінок

+38 (067) 911-78-10

Email

Email

feniksdent@gmail.com

Забронювати онлайн

Забронювати онлайн

Запишіться на консультацію