Напишіть, що вас цікавить – ми відповімо найближчим часом!

22 коментарі
 1. Відповіcти
  Мар'яна

  Доброго дня! В мене кривий зуб, і сені радять ставити брекети або імплант, я вирішила імплант, бо з брекетами прийдеться довго ходити. Яка ціна імпланта і скільки я буду ходити без зуба поки встановлять коронку на нього

  • Відповіcти
   Fenix

   Доброго дня, п. Мар’яно. Дякуємо за увагу до нашої роботи. Наша клініка ще не займається імплантами. Основна наша спеціалізації – це ортодонтія, в тому числі і робота з використанням брекетсистем. При потребі ми можемо сконтактувати з нашими колегами в Шепетівці і з’ясувати хто працює із імплантами та надати Вам їхні контакти. Разом з тим, хочемо попросити Вас ще раз зважити всі за і проти при прийняті такого рішення. Адже, якщо мова йде лише про неправильне розташування зуба, на нашу думку, краще спробувати його залишити. Свій рідний зуб – завжди краще, ніж штучний, навіть якщо це імплант. Ви можете звернутися до нашого ортодонта на консультацію щоб обговорити прогноз лікування та орієнтовну тривалість лікування. Телефон для запису на консультацію – 0679117810

 2. Відповіcти
  Марія

  Добрий день, в мене передній зуб без кореня і криво стоїть. Чи можна видалити кривий і вставити на його місце рівно протез?

  • Відповіcти
   Лікар

   Доброго дня. В нашій клініці виконують роботи щодо протезування. Проте по Вашому опису нам важко визначити повну клінічну картину. Запрошуємо Вас на консультацію з нашим лікарем для отримання більш детальної клінічної картини. Записатись на прийом Ви можете за номером телефону 067 911 78 10.

 3. Відповіcти
  Светлана

  Здравствуйте. У меня такая нестандартная ситуация:на нижней челюсти есть все зубы, кроме 6-ки справа(удаляли в 14лет,а сейчас мне 29), но 7-ка подвинулась на место 6-ки,а 8-ка на место 7-ки настолько, что даже щели нету .На верхней же челюсти нет правой и левой 6-ки.Но слева 7-ка смещена на место 6-ки,а 8-ка на место 7-ки(тоже щели нету). А вот справа сверху видно, что нету 6-ки,большой промежуток. Зуб был удален 3 года назад. Мне советуют имплантацию.
  А что посоветуете вы? Читала, что как-то можно просто сдвинуть зубы. Есть ли такой способ? Или все так и оставить и они потом сами подвинутся? Или все-таки имплантация? Добавлю, что соседние зубы полностью здоровые.
  Заранее спасибочки за ответ.

  • Відповіcти
   Лікар

   Доброго дня.
   Пані Світлано, клінічна картина, описана Вами, досить цікава. Є методика при якій можливо закрити проміжок і без імплантаці. Проте, щоб підібрати для Вас найкращий варіант лікування, необхідно прийти на консультацію до нашого лікаря. Лише при безпосередньому огляді, ми зможемо спланувати Ваше подальше лікування та знайти найкращий варіант лікування для отримання гарного результату. Записатись на консультацію Ви можете скориставшись спеціальною формою на головній сторінці сайту, використавши кнопку замовлення дзвінка або ж зателефонувавши нам за номером телефону (067) 911 78 10. Будемо раді допомогти Вам

 4. Відповіcти
  Олег

  Доброго дня. Мені 32 і у мене починають жовтіти зуби. Що це може бути?

  • Відповіcти
   Лікар

   Доброго дня. Пожовтіння зубів може бути спричинене багатьма факторами. Основними з них є:
   1) Вживання продуктів, що можуть залишити колір (наприклад, чай, кава)
   2) Паління також приводить до зміни кольору емалі
   3) Пожовтіти можуть також зуби, у яких проводили лікування каналів
   Якщо Ви помітили таку проблему, то Вам необхідно якнайшвидше звернутись до лікаря-стоматолога та визначити, що саме стало причиною зміни кольору зубів. А також провести професійне чищення, яке поверне Вам природний колір Ваших зубів

  • Відповіcти
   Лікар

   При встановленні брекет системи на ціну впливає багато факторів:

   • Тип Вашого прикусу. Від індивідуальних особливостей Вашого прикусу при лікуванні за допомогою брекет системи може бути необхідно використати додаткові накладки, резинки та інші засоби.
   • Вид брекет системи. У нашій клініці встановлюють металеву та керамічну, лігатурну та безлігатурну брекет системи.
   • Спосіб постановки брекет системи. Постановку брекет-системи можливо здійснити прямим та непрямим методом.
   • Ортодонт озвучує ціну також за час, зусилля та обладнання, які він збирається вкласти у виготовлення і установку брекетів.

   Усуньте дефекти, що сковують Вашу посмішку, завдяки фахівцям “Фенікс-Дент”! Адже наша клініка пропонує вам тільки кращі металеві брекети! Ми оперуємо виключно високотехнологічним обладнанням і сучасними технологіями, що дозволяє нам підтримувати свій рівень медичного обслуговування на європейському рівні.

 5. Відповіcти
  Микола Петрович

  Які переваги бюгельних протезів?

  • Відповіcти
   Лікар

   Бюгельні протези, в порівнянні з пластинковими, мають високу вартість, однак, вони й мають цілу низку переваг.

   Жувальне навантаження при встановлених бюгельних протезах поширюється комбіновано: через основу на м’які тканини альвеолярного відростка і через кламери (утримуючі гачки) на опорні зуби. Завдяки такій особливості протезів, опорні зуби не перевантажуються, а також сповільнюється процес атрофії кісткової тканини щелеп.

   Також завдяки особливим способам кріплення вони надійно утримуються в порожнині рота. Бюгельні протези на верхній щелепі сконструйовані таким чином, що не перекривають піднебіння. Це сприяє кращому сприйняттю смаку їжі і швидкому відновленню мови. Металевий каркас забезпечує їм високу міцність і зносостійкість. Естетичні якості бюгельних протезів істотно вищі, ніж пластинкових.

   Компанія “Фенікс-Дент” готова надати клієнтам одну з найбільш затребуваних послуг висококласного бюгельного протезування зубів. Лікарі клініки «Фенікс-Дент» володіють багаторічним досвідом і справляються з найскладнішими завданнями. Вартість наших послуг доступна кожному. Пацієнти нашої клініки в цьому вже переконалися. Переконайтеся і Ви!

 6. Відповіcти
  Катерина

  Чи можливо лікувати зуби у кредит?

  • Відповіcти
   Лікар

   Саме для того, щоб Ви та Ваші близькі змогли відчути себе по справжньому щасливими, отримати здорові зуби та гарну посмішку у медичному центрі «Фенікс-Дент» є можливість здійснити лікування зубів у кредит. Це хороша пропозиція для тих, хто не має можливості платити за послуги однією сумою. Мінімальної чи максимальної суми надання кредиту на послуги немає. Для оформлення кредиту з Вами буде оформлено лише декілька документів. Для отриманні більш детальної інформації Ви можете зателефонувати за телефонами вказаними в розділі «Контакти» або ж безпосередньо на прийомі у лікаря. Не мрійте про здоров’я, ставайте здоровими та успішними вже сьогодні.

 7. Відповіcти
  Олександр

  Хто займається лікуванням зубів в Шепетівці та Славуті?

  • Відповіcти
   Лікар

   Компанія “Фенікс-Дент” пропонує широкий асортимент послуг, які стосуються лікування зубів у дітей та дорослих. Кабінети клініки укомплектовані сучасним обладнанням, яке дає можливість стоматологам працювати швидко, якісно та продуктивно. В своїй роботі спеціалісти використовують нові технології та якісні сертифіковані матеріали.
   Для того аби допомогти вам, фірма пропонує лікування зубів в кредит. Це хороша пропозиція для тих, хто не має можливості платити за послуги однією сумою. Клініка надає послуги за конкурентними цінами.
   Для того, щоб записатись на консультацію або ж дізнатись якусь більш детальну інформацію про стоматологічну поліклініку, звертайтесь за телефонами, які знайдете в розділі “Контакти”! Ви отримаєте всю інформацію, яка вас цікавить та вичерпні відповіді на питання.

 8. Відповіcти
  Volodymyr

  Які можуть бути причини скрипу зубами по ночах?

  • Відповіcти
   Лікар

   Причиною нічного скрипу зубами (бруксизму) може бути наступне:
   – патологія прикусу;
   – погано підібрані зубні протези;
   – алергія;
   – у дітей – може бути результат родової внутрішньочерепної травми;
   – інтоксикація гельмінтами.

   Якщо ви виявили у когось з близьких дану патологію, рекомендуємо звернутися за консультацією до фахівця, щоб вчасно запобігти стиранню зубів, порушенню прикусу, артрозу скронево-нижньощелепних суглобів, періодонтиту. Двері медичного центру «Фенікс-Дент» завжди відкриті для всіх тих, хто піклується про здоров’я зубів і ротової порожнини. Телефонуйте і записуйтеся на прийом в Шепетівці і в Славуті за контактними номерами, вказаними на нашому сайті.

 9. Відповіcти
  Олена

  Якою щіткою рекомендуєте чистити зуби: звичайною чи електричною?

  • Відповіcти
   Лікар

   Перше, що потрібно враховувати при виборі щітки, – стан зубів і ясен – це значить, що треба визначитися зі ступенем її жорсткості. Універсальною вважається щетини з середнім ступенем жорсткості. У кого є проблеми з яснами або емаллю зубів, а також дітям до 12 років рекомендується використовувати щітки з м’якою щетиною.

   Кращий варіант – щітка з рухомою головкою. Якщо говорити про електрощітки, то тут важливо правильно нею користуватися: при сильному притисканні до зубів вона може пошкодити емаль. При правильному використанні електрощітки поліпшується стан ясен. Однак, вона протипоказана при підвищеній рухливості зубів, стоматиті, гінгівіті і деяких інших захворюваннях.

   Більш детальну консультацію стоматолога-терапевта можна отримати в медичному центрі “Фенікс-Дент”. Наші фахівці проведуть ретельний огляд ваших зубів і ротової порожнини і за необхідності призначать адекватне лікування або профілактику. Записатися на прийом можна за телефонами +38 (03840) 4-81-24, +38 (067) 911-78-10 (Шепетівка та м. Славута)

 10. Відповіcти
  Світлана Олексіївна

  Як виконується протезування зубів?

  • Відповіcти
   Лікар

   Якщо ви втратили зуб і вам обов’язково потрібне протезування, ви завітали за правильною адресою! Компанія “Фенікс-Дент” пропонує вам свої послуги! Підприємство вже не перший рік надає послуги лікування та протезування зубів в Шепетівці та Славуті.
   В обох клініках працює кваліфікований персонал, який використовує у своїй роботі лише новітні технології та сучасне обладнання.
   Спеціалісти «Фенікс-Дент» виконують всі види протезування. Працівники клініки проводять діагностування на сучасному обладнанні. Медики після проведення діагностики проводять консультацію з пацієнтом, на якій розглядають декілька варіантів протезування. Також стоматолог-протезист перераховує всі плюси та мінуси кожного виду протезування зубів. Лікар підбиває кошторис кожного варіанту лікування. Пацієнт же в свою чергу самостійно обирає, який варіант протезування зубів підходить найбільше.
   Для того аби дізнатись більше інформації про роботу “Фенікс-Дент” та протезування зубів, звертайтесь за телефонами, вказаними у контактній інформації!

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30400 Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул.Островського, 4а

Ми чекаємо на ваш дзвінок

Ми чекаємо на ваш дзвінок

+38 (067) 911-78-10

Email

Email

feniksdent@gmail.com

Записатися на прийом

Записатися на прийом