Місія: Ми віримо, що здорова нація це основа процвітання нашої держави. Ми вважаємо, що профілактика захворювань, їхня рання діагностика та своєчасне й обґрунтоване лікування — це запорука добробуту кожної сім’ї та нашої держави в цілому.

Наша ціль — забезпечити якісне, комфортне та обґрунтоване лікування.

Основне наше завдання: надання комплексної стоматологічної допомоги з гарантованим результатом. Наша мрія, над реалізацією якої наша команда працює кожної митті, зробити так, щоб наш пацієнт, після стоматологічного лікування, в подальшому спілкувався зі своїм стоматологом лише з профілактичною метою.

Принципи відповідальності підприємства перед нашими клієнтами:

 • Ми гарантуємо кінцевий результат лікування. Якщо лікар нашого медичного центру не може переконливо довести, що недолік стався із-за невиконання пацієнтом рекомендацій лікаря, або ж, що отриманий результат лікування відповідає тому, на який пацієнт погоджувався перед лікуванням, підприємство компенсує пацієнтові повну вартість лікування.
 • У своїй роботі ми використовуємо не просто дозволені в нашій державі методи лікування, інструменти та матеріали, а ті з них, ефективність яких доведена практикою.
 • Кожному нашому пацієнтові ми пропонуємо не менше двох альтернативних варіантів лікування.
 • Обговорений курс лікування, після його узгодження з пацієнтом, не може самовільно змінюватися нашими лікарями.
 • Всі наші роботи ми виконуємо точно в обумовлений строк або ж виплачуємо пацієнтові компенсацію за затримку.
 • Ми знаємо, що ризики заразитися гепатитом або СНІДом найбільшими є саме на прийомі в стоматолога. Саме тому ми робимо все необхідне і навіть більше ніж вимагають нормативи, щоб наші пацієнти не заразилися цими та іншими хворобами під час лікування

Цінності підприємства:

 1. Індивідуальний підхід до кожного нашого пацієнта — ми з’ясовуємо потреби і пропонуємо найоптимальніші варіанти вирішення проблеми.
 2. Ефективність — ми гарантуємо нашим пацієнтам оптимальне поєднання ціни, якості та строків лікування.
 3. Новаторство — ми відкриті до діалогу з провідними розробниками стоматологічних матеріалів та методик лікування з метою забезпечення нашим пацієнтам всебічної можливості до оздоровлення.
 4. Професіоналізм — ми регулярно надаємо нашим працівникам індивідуальні навчальні програми та забезпечуємо їхню участь у семінарах, конференціях, симпозіумах та форумах, підтримуючи тим самим високий рівень професіоналізму у роботі з клієнтами.
 5. Відповідальність — ми несемо відповідальність (в тому числі і матеріальну) за результати нашої роботи перед кожним нашим пацієнтом. А кожен наш працівник несе свою індивідуальну відповідальність за загальний результат роботи підприємства.

30400 Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул.Островського, 4а

Ми чекаємо на ваш дзвінок

Ми чекаємо на ваш дзвінок

+38 (067) 911-78-10

Email

Email

feniksdent@gmail.com

Записатися на прийом

Записатися на прийом