Професійне чищення зубів

Фахівці компанії Фенікс Дент пропонують професійне чищення зубів (Шепетівка). Професійне чищення зубів – це свого роду генеральне прибирання порожнини рота.

Звичайне чищення зубів не допомагає видалити залишки з’їденої за день їжі повністю. Через це з часом на зубах з’являється наліт, який є проблемою не тільки з естетичної точки зору. Він служить живильним середовищем для мікробів, що провокують карієс і пародонтит.

Професійне чищення зубів (Шепетівка) від фахівців компанії Фенікс Дент допоможе уникнути цих проблем.

 Куріння, неграмотна гігієна порожнини рота, кава у великій кількості – ось причини нальоту, який утворюється на зубах. З часом він перетворюється на зубний камінь і становить загрозу для здоров’я зубів. Професійне чищення зубів допоможе вирішити цю проблему.

Існує багато способів боротьби із зубними відкладеннями. Найпопулярніший з них – ультразвук. Ультразвуковий сканер допомагає навіть непомітні пацієнту, та й самому лікареві підясенні відкладення.

Компанія Фенікс-Дент – це кваліфіковані професіонали, які не перший рік працюють у сфері стоматології. Ми здійснюємо професійне чищення зубів за допомогою найсучасніших і ефективних методів. Приходьте до нас і переконуйтеся в якості наших послуг.

Якщо вас цікавить професійна чистка зубів, звертайтеся в компанію Фенікс Дент. 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30400 Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Островського, 4а

Ми чекаємо на ваш дзвінок

Ми чекаємо на ваш дзвінок

+38 (067) 911-78-10

Email

Email

feniksdent@gmail.com

Забронювати онлайн

Забронювати онлайн

Запишіться на консультацію