Профілактика карієсу у дітей або як зробити, щоб молочні зубки не хворіли

Всі знають, що багато проблем простіше попереджати, ніж потім з ними боротися. Герметизація фісур — найяскравіший і наочний стоматологічний приклад такого підходу до профілактики карієсу.

Фісури – це поглиблення та нерівності на жувальній поверхні зуба. За допомогою звичайної щітки очистити цю область дуже важко. Саме тому в фісурах найчастіше активно розмножуються бактерії і мікроорганізми, що провокують розвиток карієсу.

Герметизація фісур у дитини – це сучасна профілактична процедура, спрямована на запобігання руйнування зубів внаслідок життєдіяльності мікроорганізмів. Крім того, герметизація фісур сприяє зміцненню емалі, що додатково захищає її від карієсу.

Як здійснюється герметизація фісур у дитини? Спочатку стоматолог готує поверхню зубчика: її чистить професійними щітками, обробляє антисептиком, а після висушує повітрям. На другому етапі поверхня обробляється 37% фосфорною кислотою. Ця процедура необхідна для кращого зчеплення герметика з самим зубом. Потім кислота змивається. На третьому етапі здійснюється безпосередньо сама герметизація фісур у дитини. Стоматолог накладає герметизуючий матеріал та засвідчує фотополімерною лампою. Фінішною процедурою є шліфування і полірування зубчика.

Підводячи підсумки вище написаного , хочемо наголосити, що процедура герметизації фісур яка проводиться у Медичному центрі “Фенікс-Дент” є абсолютно безболісною, триває до 20 хв. та не травмує психіку дітей, адже під час прийому маленький пацієнт може переглядати мультфільми. Також дана процедура запобігає виникненню карієсу, дозволяє зекономити на лікуванні зубчиків та коштує відносно не дорого.

Будьте здорові та піклуйтесь про здоров’я своїх дітей.

Зубний лікар Августінова Н.М.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

30400 Хмельницька обл., м. Шепетівка, вул. Островського, 4а

Ми чекаємо на ваш дзвінок

Ми чекаємо на ваш дзвінок

+38 (067) 911-78-10

Email

Email

feniksdent@gmail.com

Забронювати онлайн

Забронювати онлайн

Запишіться на консультацію